infookno-logo

BUDOMAR otrzymał nagrodę SUPER VIP 2013 w konkursie organizowanym przez portal InfoOkno.pl 

supervip2

Każdy z salonów, który brał udział w konkursie, został zweryfikowany przez niezależną kapitułę konkursu w skład której wchodzili Patroni Programu z firm Roto Frank Okucia Budowlane, JAF Polska, Brevis, PST- Polskie Szyby Termoizolacyjne , przedstawiciele wydawnictwa MURATOR oraz przedstawiciele redakcji Infookno.pl. Salony zostały również poddane ocenie przy użyciu metody mystery shopping. Czym jest ta metoda?


"Mystery shopping jest jedną z najlepszych metod badania poziomu obsługi klientów, ponieważ nie bada opinii czy deklaracji na temat hipotetycznych sytuacji, tylko relacjonuje przebieg prawdziwych doświadczeń klientów w wybranych punktach sprzedaży. W odróżnieniu od badań satysfakcji klienta koncentrujących się na subiektywnych ocenach i odczuciach jest to w pełni obiektywna metoda oceny procesu obsługi klienta."

certyfikatVIP2

Co jeszcze wyróżnia te salony na tle jakże licznej w tej branży konkurencji? Wyjątkowa jakość obsługi, duży wybór produktów, fachowe doradztwo , autoryzowane ekipy montażowe, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży stolarki i rekomendacje dotychczasowych klientów. Najlepiej samemu się przekonać o zaletach firm – Laureatów i odwiedzić rekomendowany przez InfoOkno.pl nasz salon.  Na czytelników InfoOkno.pl, którzy zechcą skorzystać z oferty naszych salonów czekają wyjątkowe przywileje!

 

Materiał VIDEO: