alulook_home_space
Firma MS wprowadziła do swojej oferty nowość. Jak zapowiadają jest to prawdziwy przebój w nowoczesnej architekturze! Okna ALU LOOK w całkiem nowej, ciemnej szacie. Okna są bardzo eleganckie, a zarazem odpowiadają najnowszym trendom światowego designu. Oczywiście produkt ten dostępny jest również w naszej ofercie!

Dzięki zastosowaniu matowej okleiny PVC Jet Black matt CC+ o strukturze skórki pomarańczy nie tylko pozwala uzyskać ciekawy efekt wizualny, ale ma też aspekt praktyczny – na jej powierzchni nie widać śladów palców.

Zastosowana technologię Cool Colors plus pozytywnie wpływa na wytrzymałość, a na dodatek gwarantuje mniejsze nagrzewanie się profili. Najlepszy efekt modnych okien uzyskamy dzięki połączeniu dwustronnego pokrycia profili okleiną Jet Black oraz niewidocznych, krytych okuć. Dopełnieniem nieprzeciętnego, przestrzennego wyglądu okna będzie ciepła ramka międzyszybowa CHROMATECH ultra, również w ciemnym kolorze. Do kompletu Firma MS poleca bezpieczną, czarną klamkę Hoppe Secustik TOULON, na której nie pozostają ślady i zabrudzenia. Jej kanciasty design doskonale współgra z ostro zakończoną listwą przyszybową i stylem okien ALU LOOK.