DRZWI WEWNĘTRZNE

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu kilku producentów, z którymi współpracujemy. To najlepsze marki na rynku, które charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami, niebanalnym wzornictwem oraz najwyższą jakością wykonania swoich produktów.

Drzwi PORTA to najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo. Wysoki standard potwierdzają Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Jak informuje Firma PORTA, powodem do dumy są drzwi techniczne. Dzięki swoim parametrom oraz możliwościom dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom i inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Warto również wspomnieć, że drzwi PORTA produkowane są z komponentów dostarczanych przez światowych liderów. 

Drzwi DRE to wysokiej jakości produkty dostępne w wielu modelach i wariantach kolorystycznych, natomiast marka DRE to przede wszystkim najnowsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Firma Wierzy, że drzwi muszą być dopasowane nie tylko do wnętrza, ale także oddawać charakter osoby, która w tym wnętrzu przebywa. Produkty tworzone są z myślą o ludziach, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

POL-SKONE Sp. z o.o. to Polski Producent drzwi i okien drewnianych. Firma ta powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności  jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

POL-SKONE

Aktualnie POL-SKONE to cztery nowoczesne, w pełni skomputeryzowane zakłady produkcyjne. Dwa z nich znajdują się w Lublinie, a pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Drzwi POL-SKONE produkowane są od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego tylko z polskich lasów. 

Moric jest producentem wysokiej jakości drzwi przeznaczonych dla wymagającego odbiorcy. Firma wyznaje zasadę bezkompromisowości w odniesieniu do jakości. Stosowane w procesie produkcyjnym nowoczesne komponenty pochodzą tylko od firm, wyznających te same wartości, co producent. Każde działanie podejmowane przez firmę i jej pracowników uwzględnia interes Klienta na pierwszym miejscu. Drzwi MORIC to ekskluzywne drzwi spełniające najwyższe standardy.