BUDOMAR – Salon Stolarki Premium

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które poparte jest wieloma zdobytymi przez nas nagrodami i certyfikatami jakości. BUDOMAR jest obecnie marką znaną i chętnie wybieraną na rynku lokalnym i nie tylko. Mamy za sobą setki realizacji i dziesiątki zadowolonych klientów. Dbamy o rozwój własny, szkolimy nieustannie personel i podejmujemy coraz większe wyzwania zawodowe. Nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i dokładamy wszelkiej staranności przy każdym zleceniu. Wiemy, że najważniejsza jest dbałość o szczegóły i wiedza na temat najnowszych technologii stosowanych na świecie. Jesteśmy także na rynku irlandzkim, niemieckim oraz holenderskim, gdzie również odnosimy spore sukcesy. Dynamiczny rozwój jest naszym znakiem firmowym. Staramy się być również konkurencyjni cenowo, ale jednak zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość, aby nasze okna, bramy, rolety służyły naszym klientom przez długie lata!

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług.

Wybierając naszą ofertę mogą Państwo oczekiwać Partnerskiej współpracy i solidnego montażu. Tworząc ofertę, wybieramy tylko te materiały i technologie, które spełniają najwyższe wymagania pod względem użytkowym i technicznym – nasza wiedza i doświadczenie mają tu decydujące znaczenie.

Dlatego, wybierając produkty z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość. Zapewniamy, że nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Klasa PREMIUM to inwestycja na lata.

Wybór dobrego i zaufanego wykonawcy to klucz do sukcesu każdej inwestycji. Nowoczesne budynki cechują się dużymi wymaganiami wobec stolarki okiennej, stolarki bram garażowych czy rolet, w których ważna jest zarówno jakość produktu jak i rodzaj montażu. Warto pamiętać, że niska cena idzie w parze z niską jakością i przestarzałymi technologiami. Nie warto kierować się tylko i wyłącznie ceną. Wybierając produkty, należy pamiętać, że jest to inwestycja na lata. Inwestycja, która może się zwrócić w postaci oszczędności w opłatach za energię i zbędnych wydatkach na naprawę czy wymianę. Warto więc wybrać produkty najwyższej jakości.

NASZ SALON